Köy Muhtarını Av Tüfeğiyle Vurup Yaraladı


İlçemize bağlı Türkmenli Köyü'nde, 45 yaşındaki Ruhi Dereli, borcunu ödemediği iddiasıyla tartıştığı Muhtar 48 yaşındaki Mustafa Kocabaldır'ı av tüfeğiyle vurduktan sonra kaçtı.

Yaralanan Kocabaldır'ın kaldırıldığı hastanedeki tedavisi sürüyor. Olay, Bayramiç'e bağlı Türkmenli Köyü'nde dün saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Türkmenli Köyü Muhtarı Mustafa Kocabaldır ile borçlu olduğu öğrenilen köylüsü Ruhi Dereli, köy meydanında karşılaştı. Dereli ile borcunu ödemesini istediği Muhtar Kocabaldır arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle öfkelenen Dereli, av tüfeğiyle Muhtar Kocabaldır'a ateş etti, ardından da kaçtı. 

Saçmaların el ve karın bölgesine isabet etmesiyle yaralanıp kanlar içinde yere yığılan Kocabaldır'ı görenler durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. Gelen sağlık görevlileri, Muhtar Kocabaldır'ı ambulansla Bayramiç Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Kocabaldır'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Jandarma, kaçan Dereli'nin yakalanması için çalışma başlattı. 

- Çanakkale / Bayramiç (Doğan Haber Ajansı) 15.01.2012
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: