Bayramiç'te Mezuniyet Coşkusu


Bayramiç Meslek Yüksekokulu 17. dönem mezunlarını uğurladı.

 Öğrenciler okulun konferans salonu ve bahçesinde gerçekleştirilen törenle mezun olmanın sevincini aileleriyle paylaştı. Mezuniyet töreninde arkadaşları adına konuşma yapan Pazarlama Programı mezunu Dilan Besili, "Bugün hepimiz bir yandan mezun olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz, bir yandan da birbirimizden ayrılmanın hüznü içerisindeyiz" dedi.

Bayramiç Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Karabayır da konuşmasında, ÇOMÜ'nün eğitim ve öğretim kalitesini yükseltmek için katkıda bulunan herkese teşekkür ederek, "Hayatta hiçbir zorluk karşısında özgüven duygunuzu kaybetmeyin, önemli olan zoru başarmak" dedi.

Bayramiç Kaymakamı Osman Yenidoğan da, hayatından kesitler sunarak mezunların kendi potansiyellerinin farkında olmaları gerektiğini söyledi. Mezuniyet töreni meslek yüksekokulu birincisinin mezuniyet kütüğüne plaket çakması ile devam etti. Onur belgesi almaya hak kazanan mezunlara belgeleri Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer tarafından verildi. Diğer öğrencilerin de belgelerini almalarının ardından keplerin havaya atılmasıyla tören son buldu. 

Çanakkale - Bayramiç GazeteBayramiç
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: