Çalıntı Motosikletle Hırsızlık


Çanakkale'de, bir iş yerinden çaldığı LCD televizyonu motosikletle taşıyan hırsız polisi atlatarak kaçtı.

 Yapılan incelemede motorsikletin de çalıntı olduğu anlaşıldı. Gece devriye görevi yapan polis ekibi, sabaha karşı saat 05.30 sıralarında Cuma Pazarı tahta köprüsü üzerinde motorsikletle LCD televizyon taşıyan bir kişi olduğunu görünce durumdan şüphelendi.

Polis ekibinin 'dur' ikazına uymayan şüpheli, motorsikletle kaçmaya başladı. Bir süre devam eden kovalamaca sonrası şüpheli İngiliz Mezarlığı yakınlarında hakimiyetini kaybederek motosikletten düştü. Televizyon, plakasız motosiklet ve demir kesme makasını olay yerinde bırakan şüpheli, yaya olarak kaçarak izini kaybettirdi.

Polis ekipleri, yaptıkları araştırmada, motosikletin Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde jandarma bölgesinden çalıntı olduğunu tespit etti. Çalınan televizyonun sahibine de ulaşan ekipler, LCD TV'yi sahibine teslim etti. Kaçan şüphelinin kimliğinin belirlenmesi için çalışmalar sürüyor

Çanakkale - Bayramiç
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 yorum:

ALİ DERYA ÇENGEL dedi ki...

OTOMOBİL VE MOTORSİKLERİNİZ ÇALINDIĞINDA EN KISA SÜREDE EMNİYET YETKİLİLERİNE BİLDİRİLMELİ.BİLDİRİLMEZSE BÖYLE BİR DURUMDA HIRSIZLIKTAN HEM MAĞDUR HEM DE ŞÜPHELİ OLUNABİLİR.