Tarkan Çanakkale'yi Salladı (video)


Fanta Gençlik Festivali kapsamında Çanakkale'de düzenlenen konserde Emre Aydın ve Tarkan 20 bin kişiye unutulmaz bir konser verdi.

Fanta Gençlik Festivali kapsamında Çanakkale’de düzenlenen Tarkan ve Emre Aydın konserleri 18 Mart Stadyumu’nda yapıldı. Stadyumun kapıları saat 16:30'da açılırken tribünler ve saha içi kısa sürede tıklım tıklım doldu. Festivale katılan gençler, konser saatine kadar Fanta Gençlik Festivali’nde düzenlenen çeşitli aktivitelerle eğlendi. Sahneye ilk olarak saat 20.30’da Emre Aydın çıktı.

Sanatçı seslendirdiği şarkılarla hayranlarına keyif dolu dakikalar yaşattı. Binlerce kişinin beklediği an saat 22.30’da geldi ve mega star Tarkan üzerinde T yazılı bir asansör ve ışık şovu arasında sahneye çıktı. Tarkan Çanakkale konseri Aşk Gitti Bizden adlı şarkıyla başladı. Megastar Tarkan 1.5 saat sahnede kalarak Çanakkale'deki hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Fanta Gençlik Festivali bu yıl 11’inci kez düzenlenirken, Çanakkale festival kapsamına ilk kez dahil edilmiş oldu. 9 Haziran tarihinde Ankara’da start alan festivalin 14’üncü ayağını Çanakkale oluşturdu.

Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: