Timur Kara'dan Hava Fotoğrafçılığı Üzerine Sohbet BuluşmasıGazete Bayramiç olarak görüştüğümüz Hava Fotoğrafçısı Timur Kara 4 Ağustos 2012 Cumartesi Günü İstanbul Havacılık Kulübü Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gerçekleşek olan buluşmaya tüm fotoğraf meraklılarını beklediğini belirtti ve şöyle devam etti ;


''Sevgili fotoğraf severler!!
fotoğraflarımı beğeni ile Facebook tan takip eden arkadaşların talebi üzerine Ağustos'un ilk hafta sonu İstanbul'da hava fotoğrafçılığı üzerine bir sohbet buluşması yapacağız. İlgilenen arkadaşlar info@vila-int.com adresine katılımlarını teyitleyen bir mail gönderirlerse kendilerine zaman ve mekan hakkında bilgilendirme maili atacağız.
Sohbetimize katılan bir şanslı arkadaşımız kura çekilişi sonucu bizzat çekim uçuşlarımıza aktif olarak katılma imkanına sahip olacaktır.Sohbetimize kesin katılacak arkadaşların,çekilecek kurada hak kazanmaları için mail adreslerini info@vila-int.com adresine göndermeleri gerekmektedir,iyi şanslar.
buluşmak dileği ile''


Ayrıca  AKTÜEL dergisi 2 Ağustos'ta çıkacak olan sayısında HavaFotoğraçısı Timur Kara'ya 4 sayfa ayırdı.Takip etmek isteyen fotoğraf meraklısı dostlarımıza duyurulur.


Not: Etkinliğe katılmak için Facebook Etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Haber  :GazeteBayramiç
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: