Eski Eşinin Anne ve Babasını ÖldürdüKayınpeder ve kayınvalidesini öldürdü karısını kaçırdı

Bayramiç ilçesinde, anne ve babasını öldürdüğü eski eşini kaçıran zanlı aranıyor.E.Y, yaklaşık 1 yıl evli kalıp ayrıldığı Merve Altan (23) ile 10 gün önce barışıp Güzeltepe köyündeki evine döndü. Bayramiç ilçesinde, anne ve babasını öldürdüğü eski eşini kaçıran zanlı aranıyor.

 E.Y, yaklaşık 1 yıl evli kalıp ayrıldığı Merve Altan (23) ile 10 gün önce barışıp Güzeltepe köyündeki evine döndü. Altan, bir süre sonra eşinin kendisini dövdüğünü iddia ederek ilçe merkezindeki baba evine yerleşti. İddiaya göre, bayramın birinci günü Altan'ın Tepecik Mahallesi Doğu Sokak'taki evine gelen E.Y, eski eşi, kayın pederi ve kayın validesini tehdit edip ayrıldı.

Bu sabaha karşı yeniden aynı eve gelen E.Y, eski kayın pederi Hüseyin Altan (48) ile kayın validesi Mediha Altan'ı (41) tüfekle ateş ederek öldürdü. Merve Altan'ı da yanına alan zanlı, evden kaçtı. Eve gelen Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından Altan çiftinin cesetleri, Bayramiç Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayın ardından soruşturma başlatan güvenlik güçleri, E.Y. ile kaçırdığı Merve Altan'ın arandığını bildirdi.EVİ BASIP DEHŞET SAÇTI 

Eski eşinin evi terk etmesi üzerine öfkelenen E.Y., Ramazan Bayramı'nın birinci günü Merve Altan'ın babaevine gitti. E.Y., boşandığı eşiyle barışmak istediğini söyleyen E.Y. iddiaya göre aşçılık yapan baba Hüseyin Altan ve anne Mediha Altan ile tartıştı. Eski kayınpederi ile kayınvalidesini tehdit ettiği ileri sürülen genç evden ayrıldı. Dün Altan ailesinin evlerine, bu kez elinde av tüfeğiyle gelen E.Y., iddiaya göre kapıyı açan Hüseyin Altan'a bir el ateş edip öldürdü, ardından hızla evin içine girdi. Kaçmaya çalışan anne Mediha Altan'a da iki kez ateş edip öldüren E.Y., Merve Altan'ı yanına alıp kaçtı.

 GENİŞ ÇAPLI ARAMA BAŞLATILDI 

Mahalle sakinlerinin bilgi vermesi üzerine olay yerine gelen polis, E.Y.'nin bulunması için çalışma başlattı. Altan çiftinin cesetleri ise yapılan savcılık incelemesinin ardından otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Polis ilçe merkezinde, jandarma ise başta Güzeltepe Köyü olmak üzere diğer köylerde E.Y.'nin saklanabileceği yerleri aramaya başladı. Öte yandan yol kontrolleri yapılarak şüpheli araçlar üzerinde araştırma yapıldığı bildirildi.
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: