Eşini Tedavi İçin Götürdüğü Hastanede Yaşamı YitirdiBayramiç ilçesinde parkinson olan eşinin hastalığıyla mücadele sırasında kendi hastalığını fark edemeyen harita mühendisi, eşini tedavi için götürdüğü hastanede yaşamı yitirdi.

İlçedeki özel bir iş yerinde harita mühendisi olarak çalışan Asım Akın (55), parkinson olan eşinin tedavisi için 4 gün önce Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne başvurdu. Eşini hastaneye yatırdığı sırada rahatsızlanan Akın'a hastane personeli müdahale etti. Hastanede tedavi altına alınan Akın'ın yapılan tetkiklerinde, ilik kanseri olduğu ve hastalığın değişik organlara sıçradığı tespit edildi.

Akın, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Asım Akın'ın cenazesi, Çarşı Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi. Törene, Akın'ın yakınları, Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı İbrahim Ejder, Belediye Başkan Yardımcısı Ergun Tüzgen ile vatandaşlar katıldı.
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: