Sokak Köpeğinin Saldırısına Uğrayan Kadın YaralandıBayramiç'te yaşayan 67 yaşındaki Şerife Yayar'a karnını doyurmak için çöpe atılan ekmeği aldığı sırada bir sokak köpeği saldırdı. Vatandaşlar tarafından kurtarılan Yayar, hastaneye kaldırıldı.

İlçe merkezinde yaşayan Şerife Yayar, görme engelli eşinin çalışamaması nedeniyle bir süredir tek başına evin geçimini sağlıyordu. Çöpten hurda toplayan Yayar, çarşamba günü yine sokağa çıktı. Yayar, Cami Kebir Mahallesi Bahçe Sokak'ta konteynerleri karıştırdığı sırada, bayat olduğu için çöpe atılmış bir ekmeği gördü.

Ancak ekmeğe uzandığı sırada bir sokak köpeği aniden Şerife Yayar'a saldırdı. Yere düşen Yayar yüzünden, başından sırt ve bacaklarından defalarca ısırıldı. Şerife Yayar'ın çığlığını duyup yardıma koşan vatandaşlar, kadını kurtardı. İhbar üzerine sağlık ekiplerince ambulansla hastaneye kaldırılan Yayar'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Şerife Yayar, "Yanıma ne zaman yanaştığını fark etmediğim köpek, çöpten ekmeği alırken bir anda saldırdı. Beni yere düşürüp ısırdı. Vatandaşlar kurtardı" dedi.

Kaynak : Çanakkaleninrehberi.com
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 yorum:

Adsız dedi ki...

KADININ SOY ADI YAYAR DEĞİL YAPAR ' DIR. Şerife Yapar . Eşi İzzet Yapar. Eşi 3 ayda bir 1338 TL 2022 maaşı alıyor. Ayrıca birlikte yaşadığı bekar oğlu Belediye temizlik şirketinde çalışıyor. Bu ailenin evine ayda 1396 TL para giriyor. Daha yakın bir zaman önce birlikte yaşadıkları bekar oğlu için yeni sıfır ev aldılar. Teyze ne bulursa çöpten topluyor. Evde çöplük haline döndüğünden eşinin müracaatı sonucunda Belediye 2 kez Şerife hanım evde yokken evdeki çöpü almak zorunda kaldı.