Bayramiçspor Transferde Hızlı
Bayanlar Voleybol’da Çanakkale`nin ikinci temsilcisi olan Yeşil-Beyazlı Kulüp yeni sezona bomba gibi bir takımla girmeye hazırlanıyor... Geçen yıl Türkiye 2.liginde mücadele veren Bayramiçspor`da yönetim yeni sezonda elit bir takım oluşturmak için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz sezon 2.lig A grubunda başarıyla mücadele veren Çanakkale ekibi Bayramiçspor bu yıl transfere hızlı başladı. Fedakarlık gösteren Yeşil-Beyazlı Kulüp yönetimi, ilk aşamada geçen sezon Salihli Belediyespor forması giyen pasör çaprazı Burcu Bircan ve köşe oyuncusu Hazal Ubeyli, Çanakkale Belediyespordan libero Esra Tınığ ile iç transferde Beyza Öztürk ile sözleşme imzaladı. Bu transferler için kulüp binasında imza töreni düzenlendi. İmza törenine Bayramiçspor Kulüp Başkanı Günay Güner ve Başkan Yardımcısı Bülent Bora da katıldı. Sporcular Bayramiçspor` un başarısı için ter dökeceklerini belirterek, Bayramiçspor` da olmaktan mutlu olduklarını ifade ettiler. Kulüp Başkanı Günay Güner ise 2. ligde en küçük ilçe takımı olarak büyük işler başarmak istediklerini belirterek; " Bayramiç halkı tam bir voleybol aşığı. Buraya deplasmana gelen takımları en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Yeni bir yönetimle iyi işler yapmak için mücadele vereceğiz. Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor." dedi. Bu arada, "Küçük İlçenin Büyük takımı" yakıştırmas yapan spor otoriteleri,  Bayramiçspor`un Türkiye genelinde oynanan Bayanlar Voleybol 2.Liginde yer almasının önemine değinerek "Kısıtlı imkanlarla yıllardan buyana yüksek potansiyelli rakiplere karşı başarıyla mücadele veriyorlar.  Bayramiç ve ilçe sporu adına gurur verici bir olay. Onları tebrik etmek gerekiyor. Başarılarının devamını dileriz" dediler.
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: