Bayramiç Stadyumu Eski İsmine Kavuştu
Geçtiğimiz günlerde ilçe stadyumunun Gençlik ve Spor Bakanlığı Bayramiç Stadyumu olarak değiştirilen adında geri adım atılarak tekrar "Çanakkale Bayramiç Atatürk Stadyumu" olarak düzeltildi.

Uzun yıllardır sayısız spor müsabakasına, milli bayramların kutlanmasına ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan stadyum geçen yılın sezon başında tadilat ve yenileme çalışması için kapatıldı. Sahanın sentetik çim olarak değiştirilmesi, soyunma odaları yenilenmesi, türbinlerin ise karşı yöne alınarak tekrar yapılması çalışmalarının arasına, stadyumun adının da değiştirilmesi katıldı. Halktan gelen tepkilere kulak veren yetkililer, yapılan yanlıştan geri dönülerek stadın adını tekrar "Çanakkale Bayramiç Atatürk Stadyumu" olarak değiştirildi. Yeni tabelası stadın giriş kapısına asıldı.

Diğer yandan, “Çanakkale Bayramiç Atatürk Stadyumu’ yazan tabelanın tekrar stadyuma konulmasından sonra sosyal medyada ‘Akgenclik Bayramiç’ hesabından “ Stadyumdan Atatürk'ün adını sildiler diye haber yapanlar buda size gelsin” şeklinde bir ileti paylaşılması dikkat çekti.

Konuyu önce ilçede yayın yapan Bayramiç Haber Gazetesi okurlarına duyurmuş ardından haber tüm Çanakkale kamuoyuna yayılmış ve yapılan uygulamaya tepki gösterilmişti.
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: