Rüzgar Bebek Mama Yedikten Sonra Öldü
Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde, mama yedikten bir süre sonra morarmaya başlaması üzerine hastaneye kaldırılan 3 aylık Rüzgar Efe Karakuş, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Aile büyük üzüntü yaşarken, Rüzgar bebek bugün gözyaşları içinde toprağa verildi.

Ayvacık'ın Küçükkuyu Beldesi'nde oturan 26 yaşındaki Nuri Karakuş ile eşi 24 yaşındaki Sevcan Karakuş çifti, dün Bayramiç merkezinde oturan amcaoğlu Hasan Karakuş'u ziyarete gitti. Ziyarette yanlarında getirdiği bebekleri Rüzgar Efe'yi mama ile besleyen anne Sevcan Karakuş, ardından evdeki bir odada, yatağa yatırdı. Odadan çıkıp bir süre sonra kontrol için geri dönen Sevcan Karakuş, oğlunu morarmış halde buldu. Panik içindeki aile, minik Rüzgar'ı otomobille Bayramiç Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yapılan müdahalelere rağmen Rüzgar Efe öldü. Ölüm haberini alan ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Rüzgar Efe bebeğe Bursa Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldı, ardından cenazesi ailesine teslim edildi. Bugün öğlende Çarşı Camii'nde kılınan namazın ardından Rüzgar bebek, Bayramiç İlçe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

DHA
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: