Muhtarlardan Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret
Bayramiç merkez muhtarları Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Kadir Duman'ı makamında ziyaret etti. Camicedit Mahalle Muhtarı Hüseyin Köse, Tepecik Mahalle Muhtarı Vahit Tekin, Camikebir Mahalle muhtarı Nurettin Atmaca ve Menderes Mahalle muhtarı Fatih Koç ilçeye atanan deneyimli Emniyet Müdürü Kadir Duman'a ziyarette bulundu.

Duman muhtarlar ile yaptığı görüşmede Bayramiç'e atanmış olmaktan çok mutlu olduğunu, bir doğa sever olarak Kazdağları'nın eteğinde yeşille iç içe bir ilçede görev yapacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Duman "18 yıllık emniyet görevlisiyim. Aslen Balıkesirliyim. Bölgeye yabancı değilim. Ankara, Kars, Somali'de Birleşmiş Milletlerde, Kosova'da Avrupa Birliği görevlisi olarak, Eceabat ve Çanakkale merkezde görev yaptım.

Son olarak Bayramiç Emniyet Müdürlüğü görevine atandım. Bayramiç güzel ve yeşil bir ilçe. Burada görev yapacak olmaktan çok mutluyum" dedi. Merkez muhtarları ile görüş alışverişinde de bulunan Duman ilçeyi kısa sürede tanıyacağını ifade etti.

Haber Kaynağı : İHA
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment