Pazar alışverişinde takı ve altınları çalındı
ÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesinde, 27 yaşındaki Nacime Çelebi'nin çantasındaki 4 bin lira ile toplam 20 bin lira değerinde ziynet eşyası pazarda çalındı. Polis, Çelebi'nin şikayeti üzerine hırsız veya hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Tongurlu Köyü'nde yaşayan Nacime Çelebi, dün saat 16.00 sıralarında, Bayramiç Çarşamba Pazarı'na gitti. Bir süre pazarda gezen Çelebi, yaptığı alışverişin parasını ödemek için çantasını açtığında evden çıkarken yanına aldığı 4 bin lira para ve 20 bin lira değerindeki ziynet eşyasının yerinde olmadığını fark etti.

 Çelebi, hemen pazardaki zabıta noktasına gidip, yardım istedi. Zabıta ekipleri, polis çağırdı. Polis, ifadesine başvurduğu Çelebi'nin gözyaşlarını tutamadı. Polis, Çelebi'nin para ve ziynet eşyalarını çalan kişi veya kişilerin tespit edilip yakalanması için pazaryerindeki ve bölgede bulunan mobese kameralarını incelemeye aldı. Çelebi, yıllardır hırsızlara karşı yanımda taşıdığım para ve ziynet eşylarımın çalınması beni çok üzdüğünü belirtip, "İnşallah bunu yapan bir an evvel yakalanır" dedi.

Fatih DALDAL/ BAYRAMİÇ-Çanakkale-DHA
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: