İzzet Altınmeşe Nikah Şahidi Oldu

Bayramiç Belediye Başkanı  Sadettin Arslan'ı ziyaret eden ünlü halk müziği sanatçısı  İzzet Altınmeşe, nikah için kuruma gelen Yasemin Kılıç ve  Ramazan Demir'in isteklerini kıramayarak, çiftin nikah şahidi oldu.

Türk halk müziğinin güçlü yorumcularından  İzzet Altınmeşe, AK Partili  Bayramiç Belediye Başkanı  Sadettin Arslan'ı ziyaret etti. Bu sırada  Bayramiç'in Yassıbağ Köyü sakini Yasemin Kılıç ile ilçe merkezinde oturan  Ramazan Demir, nikahlarını kıydırmak için belediyeye geldi. Çift, karşılarında  İzzet Altınmeşe'yi görünce nikah şahidi olmasını istedi. Çiftin isteğini kırmayan  İzzet Altınmeşe, Yasemin Kılıç'ın şahidi oldu, ardından birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ezine İlçesi'ne bağlı  Geyikli Beldesi'nde yazlığı bulunduğunu belirten Altınmeşe, Kazdağlarına gezmeye geldiğini ve Başkan Arslan'ın davetlisi olduğunu söyledi. Altınmeşe, başkanın makamına giderken genç çiftin nikah şahitliği isteğini kıramadığını belirtti.

Geç çift ise  İzzet Altınmeşe'yi çok sevdiklerini, nikah şahitleri olmasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.


Haber Kaynağı : DHA
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: