AK Parti Bayramiç, Demirsöz İle Devam Dedi
AK Parti Bayramiç İlçe Teşkilatı’nın 6. olağan kongresi, belediye düğün salonunda yapıldı. Mevcut başkan Mehmet Demirsöz, tek aday olarak girdiği kongrede yeniden göreve seçildi.

AK Parti Bayramiç İlçe Teşkilatı, 6. olağan kongresini, belediye düğün salonunda gerçekleştirdi. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Mehmet Demirsöz’ün ev sahipliğinde gerçekleşen kongreye AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, ilçe belediye ve ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Kongrenin açılış konuşmasını yapan Demirsöz, milletvekillerine, belediye başkanlarına ve diğer konuklara katılımları için teşekkür etti. Demirsöz, daha genç ve dinamik bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını ifade ederek başarılı çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Başkan Arslan ise 3 yıllık belediye hizmetlerini anlattı ve desteklerinden ötürü parti yöneticilerine teşekkür etti. Ardından kürsüye çıkan Karadağ, ülke ve il siyaseti hakkında açıklamalarda bulundu. Daha sonra ise milletvekilleri Turan ve Gider, cuma günü ilçeye gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım’ın programı hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından tek listenin oylamasına geçildi. Katılımcılara bu esnada pilav ikramı yapıldı. Yeniden göreve gelen Demirsöz, güven tazeledi. Yeni yönetimde yer alan isimler şöyle:

Yönetim Kurulu: Mehmet Reşat Özen, Kenan Küçükler, Birol Mutluay, Nurullah Bozkurt, İbrahim Akyüz, Ayşe Keskin, Sümeyra Karayel, Tevfik Darıcı, Ergin Başaran, İsmail Arslan, Hasan Çelik, Nihat Yıldırım, Ahmet Güçlü, Nahit Sevi


Kaynak : Bayramiç Haber Gazetesi
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: