Köpekler saldırdı, ölümden döndü
Berber dükkanı işleten Erhan Uysal, evine giderken kendisine saldıran köpeklerden kaçmak isterken düştü. Kolundan ve bacağından yaralanan Uysal, köpekler yerdeyken saldırmaya devam etmeyince ölümden döndüğünü söyledi.

İlçemizin tanınmış esnaflarından, berber dükkanı işleten Erhan uysal, sokak köpeklerinin gazabına uğradı. Akşam iş yerinden ayrılarak Tepecik Mahallesi Viranlı Sokak’ta bulunan eve gitmek isteyen Uysal, sokağa girdiği esnada bir grup köpeğin saldırısına maruz kaldı. Can havliyle koşarak kaçmaya çalışan Uysal, ayağının takılmasıyla kendisini yerde buldu. Bir anda etrafını saran köpeklerin arasında kalan Uysal, köpeklerin saldırıyı keserek uzaklaşmasıyla rahat bir nefes aldı. Ölümden döndüğünü dile getiren Uysal, “Köpekler yerdeyken ısırmaya başlasa beni paramparça ederdi. Resmen hayati tehlikemiz bulunuyor. Buna bir çözüm bulunması gerekiyor. Sokağımızda çocuklar sokağa çıkmaz oldu. Bakkala gidemez hale geldik. Birisinin canı yanmadan bu soruna el atılmadı” diye konuştu.

Kaynak : Bayramiç Haber Gazetesi
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Sokak köpekleri için Bayramiç Belediyemizin aldığı veya alacağı önlemler vardır. Hemen her ilçede köpek barınakları var. Saldırgan olanlar barınakta, uysal olanlarda kontrollü olarak sokaklarda bulunabilir. Öncelikle sahipli köpeklerin sokakta başıboş bulunmaması gerek.Artık köpek itlafları yapılmıyor. Mutlaka barınak, kısırlaştırma, aşı ve kontrol yapılmalı. Bayramiç Belediye Başkanı, bunu çözümleyebilecek kapasitede, bilgili bir insan. Doğrudan doğruya mağdur olan kişi giderek durumu başkana arzederse mutlaka bir çözüm bulacaktır. Memleketime selam ve saygılar. Fethi Yıldız