Troy Air Fest 2018 de neden Bayramiç'te olmasın?


Troy Air Fest 2018 de neden Bayramiç'te olmasın?

Bu yıl Çanakkale de şu ana kadar en çok ses getiren aktivitesi oldu bu festival.

Bizim için daha da önem kazanan tarafı organize edenin Bayramiç'li Timur Kara olması. Umuyoruz ki 2018 yılında Bayramiç bu etkinliğe ev sahibi yapar.

Etkinliğin içinde yok yoktu. Çocuklar, havacılık, motor sporları, dalış, müzik ve eğlence. Her şeyden önce sosyal sorumluluk altında çocuklara kazandırılanlar vardı. Şimdi Bayramiç olarak neden bir Bayramiç'linin bu güzel çalışmaları başka bir yerde yaptığını bir kenara bırakalım ve 2018 de Bayramiç'te olması için gayret gösterelim.

Çocuklarımıza en azından faydalı hobiler kazandırabilme adına havacılığın ilk basamağı olan model uçakçılığı aşılayabiliriz. Hatta Timur Kara nın dediği gibi uçuracağımız çocukların gönlüne havacılık aşkını da sokabiliriz. Peki bunun için ne bekleniyor. Biz Bayramiç için bunu istiyoruz. Olması için Bayramiç kurumlarının da bu etkinliğin getirilerine inanmasını istiyoruz. Biz inanıyoruz.

Bu konuda düşüncelerini sorduğumuz Timur Kara Bayramiç'in coğrafi özellikleri bakımından yapılacak çok faaliyetleri olabileceğini ancak bunu görmek ve inanmak gerektiğini belirtti. Özellikle baraj gölünde Bayramiçi marka yapabilecek etkinlikler yapılabileceğini belirten Kara kurumların değer yaratacak faaliyetleri ön plana almaları gerektiğini vurguladı. Siyasi kaygılar ile yapılan yatırımların gerçek anlamda bir getirisi olmadığını ve gelip geçici olduğunu belirtti.

Timur Kara '' Bayramiç benim için özel. Kurum ve kuruluşların desteği olduğu sürece Bayramiç in  elma ve helvası dışında da değerleri oluşabilir'' dedi. Bayramiç için her türlü desteğe hazır olduğunu vurgulayan Timur Kara'yı 2018 yılı için bekliyoruz.

Haber : Gazete Bayramiç
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 yorum:

DEDE dedi ki...

İLÇENİN TANITIMINA , TURİZM GELİRİNE MÜTHİŞ FAYDASI OLUR.
ÇOK GÜZEL BİR DÜŞÜNCE , KEŞKE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜLEBİLSE.