Esnaf Odası Başkanı İsmail Yıldırım Güven Tazeledi

 Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurulu, kıyasıya bir yarışa sahne oldu. İki adaylı genel kurulda, mevcut başkan İsmail Yıldırım seçimi kazanarak güven tazeledi.

Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurul seçimi gerçekleştirildi. İki adayın yarıştığı seçime katılım yoğun oldu. Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Çanakkale Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu yaptı. 1082 kayıtlı üyesi bulunan Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminde iki aday yarıştı. Bu kıyasıya yarış genel kurulda renkli görüntüler oluşmasına sebep verdi. Adaylar ve destekçileri, salona girişte delegelere ve katılımcılara karanfil dağıttı. Mevcut başkan İsmail Yıldırım ve Fatih Yüksel’in aday olduğu seçimde odaya kayıtlı 900 üye oy kullandı. İki sandıkta kullanılan oyların İsmail Yıldırım 469 alırken Fatih Yüksel ise 418 oy aldı. Seçimde 13 oy ise geçersiz sayıldı.

Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: İsmail Yıldırım, Hasan Çelik, Hüseyin Düz, Hayrettin Örnek, İbrahim Akyüz, İsmail Koçer, Ercan Kapucuoğlu, İlhan Arslan ve İsmail Güneş.


Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: