Yanan kalple evlenme teklifi
 Son yıllarda gençler arasında ilginç evlenme teklifleri yapmak moda oldu. Buna bir örnek de Bayramiç’te yaşandı. İlhan Sezen, uzun süredir arkadaşlık kurduğu Tülay Ç.’ya ateşe verdiği 3 metrelik kalple evlenme teklif etti.

Zamane gençlerinin son yıllarda başlattığı birbirinden ilginç evlenme teklifleri yapma modasına Bayramiçli gençler de uyuyor. Paraşütle atlarken, denizin altında, koro eşliğinde şarkı söyleyerek yapılan evlenme teklifi gibi örneklerle defalarca karşılaşıldı. İlhan  Sezen isimli genç de, uzun süredir arkadaşlık kurduğu Tülay Ç.’ya akşam vakti kendi hazırladığı 3 metrelik kalbi ateşe vererek evlenme teklif etti. Camicedit Mahallesi Debboy mevkiinde, kız arkadaşının evinin karşısına kendi hazırladığı ve arkadaşlarının yardımıyla getirdiği dev kalbi diken İlhan Sezen, ardından kalbi ateşe verdi.

Alkışlarla destek

Bu esnada kız arkadaşını telefonla arayan İlhan Sezen, balkona çağırdığı kız arkadaşına evlenme teklifini yaptı. Balkona çıkan Tülay Ç., yanan kalbi karşısında görünce ilk anda şaşkınlık yaşadı. Ardından sevincini belli eden Tülay Ç., mutluluk dolu “evet” cevabını verdi. Sokak sakinleri de genç çifte alkışlarla desteklerini sundu. Büyük bir emekle sevgisini dile getiren İlhan Sezen, böylece muradına erdi. Genç çift, birbirlerine sarılarak bu özel geceyi unutulmaz kıldı.

Kaynak : Bayramiç Haber Gazetesi
Sabahattin Sallama
Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: