CHP Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Bayramiç İlçe Örgütü düzenlediği organizasyonla Bayramiç merkez ve köy muhtarlarıyla kahvaltıda buluştu.

Muhtarların yoğun katılım gösterdiği organizasyona  Chp Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan , Chp Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek , TBMM Divan Katip Üyesi  Çanakkale Milletvekili Bülen Öz , Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan , Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan katıldı.

 Konuşmacılar muhtarların soruları üzerine Bayramiç Çan yolunun neden hala bitirilmediğini , Termik santraller yüzünden kuruyan orman ve meyvelikleri , satımına aralıksız devam eden il özel idare mallarını , çiftçi sorunları , ithal edilen zeytinyağı bütün şehir olayının başarısızlığı ve Çanakkale'nin bütün şehir olması durumunda bütün muhtarlarının yetkilerinin elinden alınması sorunu gibi gündemde olan soruları yanıtladı.

Chp Bayramiç İlçe Başkanı Mert Uygun ''2019 seçimlerinde yerel iktidarı alacağımızdan eminiz ve bu süreçten sonra tüm muhtarlarımızla siyasi kaygılar olmadan işbirliği içinde olacağız. Yerel yönetim bizde olsun olmasın tüm muhtarlarımızın ve köylerimizin sorunlarını çözmek için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız'' dedi.


Google'da paylas

who over

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum: